Pozostań w kontakcie:
Godziny otwarcia biura: Pon – Pią: 8.00 – 16.00 ·Sob: po wcześniejszym umówieniu.
Livium home – deweloper

ZADZWOŃ TERAZ :

71 394 73 98

Firma „Livium Home” Skoczylas sp. jawna rozpoczyna swoją inwestycję na terenie Miłoszyc, miejscowości rozwijającej się, posiadającej bardzo dobre połączenie z Wrocławiem.
Naszym celem jest wybudowanie nowoczesnego i funkcjonalnego osiedla Dziewięć Życzeń składającego się z 10-ciu domów w zabudowie bliźniaczej.
realizacja BostylWspółwłaścicielem spółki Livium Home jest właściciel firmy Bostyl, który aktywnie funkcjonuje w branży budowlanej od 1996 roku. Firma prężnie działa na rynku wykonując prace dla banków, sieci marketów spożywczych i innych firm działających na terenie całej Polski i nie tylko. Niedawno firma brała udział w budowie potężnego obiektu Sport & Business Centre we Wrocławiu przy ulicy Szybowcowej 31.

 

Naszym wyzwaniem jest oferowanie domów o najwyższych standardach technicznych i estetycznych, które zapewnią Państwu przyjazne wnętrze, komfort i poczucie bezpieczeństwa.
Bazą kapitałową firmy są środki własne, dzięki temu dajemy naszym klientom gwarancję bezpieczeństwa inwestycji. Wysoka jakość materiałów, nowoczesne technologie oraz profesjonalne wykonawstwo w przystępnej i atrakcyjnej cenie sprawia, że nasza oferta jest konkurencyjna na rynku nieruchomości.

To, co gwarantuje sukces firmy to ludzie, którzy ją tworzą. Mogą się pochwalić nie tylko pasją i zaangażowaniem, ale również bardzo dużym doświadczeniem nie tylko w branży budowlanej ale również deweloperskiej.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.