Pozostań w kontakcie:
Godziny otwarcia biura: Pon – Pią: 8.00 – 16.00 ·Sob: po wcześniejszym umówieniu.
Livium home – deweloper

ZADZWOŃ TERAZ :

71 394 73 98

Domy Miłoszyce, Jelcz-Laskowice, Kamieniec Wrocławski, Nadolice
Nowe

domy w Miłoszycach

Osiedle 9 Życzeń to nowo powstające domy w Miłoszycach, usytuowane w malowniczej miejscowości, położonej nieopodal Jelcza-Laskowic, Kamieńca Wrocławskiego, Nadolic, Nadolic Wielkich oraz Wrocławia, oddalonego jedynie o 15 km. Ogromnym atutem inwestycji jest sąsiedztwo terenów zielonych, a także żłobków, przedszkoli, szkół, sklepów oraz centrów sportowych.

Osiedle ma docelowo tworzyć dziesięć budynków w zabudowie bliźniaczej. Usytuowanie budynków jest gwarancją ciszy i spokoju dla jego przyszłych mieszkańców. Jest to doskonała alternatywa dla domów w miejscowościach Jelcz-Laskowice, Kamieniec Wrocławski a także dla domów w Nadolicach, Nadolicach Wielkich i w pobliżu samego Wrocławia.

Ilość budynków Przewidywany termin rozpoczęcia budowy*
I ETAP 3 budynki (6 segmentów) marzec 2016 r.
II ETAP 3 budynki (6 segmentów) styczeń 2017 r
III ETAP 3 budynki (6 segmentów) do uzgodnienia*

 

Osiedle 9 Życzeń
ul. Cicha
55-220,Miłoszyce

Osiedle 9 Życzeń - tu się dobrze mieszka

Livuim Home przedstawia Państwu Osiedle Dziewięć Życzeń – atrakcyjną inwestycję budowlaną, która spełni oczekiwania osób szukających komfortowego domu w kameralnej lokalizacji. Już wkrótce powstanie aż dziewięć dwusegmentowych budynków, które spełnią oczekiwania wymagających. Budowa rozpoczyna się w styczniu 2016 roku.


Marzy Ci się dom? Miłoszyce to lokalizacja idealna!
Miłoszyce to malownicza i kameralna miejscowość położona nieopodal Jelcza Laskowic. To tylko 23 km od Wrocławia, z łatwym dojazdem drogą 455. Miłoszyce łączą w sobie to, co najlepsze – spokojną atmosferę, bliskość natury oraz łatwy dostęp do punktów usługowych i instytucji potrzebnych na co dzień. W pobliżu Osiedla Dziewięć Życzeń znajdują się m.in.:

Inwestycja na miarę Twoich potrzeb
Osiedle Dziewięć Życzeń to nie tylko doskonała lokalizacja. Przede wszystkim to nowoczesna inwestycja budowlana, która zapewni mieszkańcom pełnię komfortu i bezpieczeństwo na lata w rozsądnej cenie. Kameralna, niska zabudowa, nowoczesna i piękna elewacja oraz bryła domu zapewniająca dużą ilość przestrzeni do pracy i wypoczynku – to czeka w każdym z dziewięciu bliźniaków.

Nowoczesny dom: Jelcz Laskowice Cię zaskoczy
Osiedle Dziewięć Życzeń najwyższą jakość wykończenia i innowacyjne rozwiązania technologiczne oferują standardzie. Właśnie dlatego, decydując się na inwestycję w jeden z naszych segmentów, można mieć pewność, że dom w Miłoszycach będzie miejscem, do którego będzie się chciało zawsze wracać.

Eleganckie domy w Miłoszycach: układ
Każdy z domów w pobliżu Jelcza Laskowic, który powstanie na Osiedlu Dziewięć Życzeń to synergia innowacji architektonicznych ze sprawdzonymi, funkcjonalnymi rozwiązaniami. Wszystkie segmenty są jednopiętrowe i oferują:
 • powierzchnię 123 m2 z garażem,
 • działkę o powierzchni od 361 m2 do 389 m2


 • Piętro każdego z segmentu ma łączną powierzchnię użytkową 54,4 m2. Składają się na nią:
  • klatka schodowa: 8 m2
  • przestronna sypialnia: 15,8 m2  (pow. użytkowa -15,30 m2 )
  • dwa pokoje, każdy o powierzchni 11,8 m2 (10,60 m2 ) – można je zagospodarować na dodatkowe sypialnie, gabinet, pokój gościnny czy w dowolny inny sposób,
  • duża łazienka o powierzchni 11,7 m2 (9,9 m2 ) – z łatwością stworzysz w niej elegancki pokój kąpielowy zapewniający maksimum komfortu podczas codziennej toalety.
 •       Na I piętrze znajduje się przestronny taras o powierzchni 6,2 m2  z którego rozpościera się malowniczy widok na okolicę. Układ każdego z domów łączy w sobie funkcjonalność i komfort z nowoczesną stylistyką. Przestrzenne pomieszczenia, usytuowane w najbardziej przyjazny sposób pozwolą na wygodne mieszkanie, pracę, a także przyjmowanie gości bez względu na okazję. Dlatego też na te  domy w Jelczu Laskowicach  warto zwrócić uwagę, rozważając swoje opcje mieszkaniowe na Dolnym Śląsku.
Dlaczego Livium Home?
Osiedle Dziewięć Życzeń powstaje dzięki firmie Livium Home – doświadczonemu inwestorowi z niemal 20-letnim doświadczeniem w branży budowlanej. Współwłaścicielem spółki jest właściciel znanej firmy Bostyl, która realizuje inwestycje budowlane na terenie całej Polski i zagranicą.
Tagi: osiedle 9 życzeń, livium home, domy miłoszyce, domy jelcz-laskowice, domy kamieniec wrocławski, domy nadolice, domy nadolice wielkie, domy jednorodzinne, domy pod wrocławiem